هفته ی آخر کلاس هاست و من کلی کار عقب مونده دارم. یه عادت بد هم دارم که وقتی کاری نمی کنم یا استرس دارم نمی رم سراغ استادم. دو هفته است پیشش نرفتم و هیچ کاری هم نکرده ام. خسته ام. زمستون خسته و افسرده ام می کنه. هر از چند گاهی هم دچار بحران میشم که یهو انگار به خودم میام و میگم من اینجا چیکار میکنم و جای من اینجا نیست.حالا باز خوبه سرترالین هم میخورم ولی انگار باید دوزش رو ببرم بالاتر.

حال و هوای کریسمس شروع شده و همه جا پر از چراغ و تزیینات سبز و قرمزه. هر سال بعد از هر مناسبتی، لوازم مربوط به اون مناسبت خیلی ارزون و نصف قیمت میشن. ما پارسال تو تخفیف ها یه سری چراغونی گرفتیم و امسال خونه رو باهاشون تزیین کردیم. پارسال به مانی گفتم بیا یه درخت کریسمس هم بگیریم برا سال دیگه، با تزیینات کریسمس؛ گفت نه و الان پول نداریم، حالا کو تا سال دیگه. پریروزا میگفت کاش ما هم درخت کریسمس داشتیم خیلی حال و هوامون عوض می شد، یه نگاه بهش انداختم گفتم یادته پارسال بهت گفتم بیا تو تخفیفا بگیریم برا سال دیگه گوش ندادی؟ حالا بکش.

با دوستامون قرار گذاشتیم امسال سیکرت سانتا اجرا کنیم؛ اینجوری که هر کسی برای یه نفر یه هدیه ی حدودا پونزده دلاری بخره. یعنی قرعه کشی می کنیم ببینیم اسم کی بهمون میوفته و براش میخریم. خدارو شکر من و مانی اسم دو تا از دوستای دخترمون بهمون افتاد، چون خرید واسه پسرا خیلی سخته. براشون تو همین تخفیفای بلک فرایدی و سایبر ماندی لوازم ارایش خریدیم از تارت. برای خودم هم خریدم یه چیزایی، بعد از مدتها. یه سری لوازم ارایش و کرم های مرطوب کننده از تارت و کلینیک.

ریپورت وس من اومد. مال مانی هنوز اماده نشده. تا حدودا بیست دسامبر امتحان دارم و بعد میشینم یکی دو هفته میخونم برا ایلتس و امتحانشو میدم، تا اون موقع وس مانی هم اومده و میریم تو پول. هر چند امتیازا انقدر رفته بالا که فک نکنم حالا حالا ها از تو پول بیرون بیایم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان مجموعه جدیدترین ها دنیای زیبایی نوین فایل مهندسی تاسیسات مکانیک ساختمان ماشین های روز دنیا - جدیدترین اتوموبیل ها و خودرو تست روانشناسی لیزر موهای زائد نازیلا اکسل های مهندسی عمران Excel روستای اَشینه Ashineh